Якість подачі електроенергії в наші будинки з кожним роком засмучує нас все більше і більше. Подача електроенергії давно не відповідає нормам поставки споживачам (нам з Вами). Стрибки напруги електромережі давно стали нормою життя, підвищений або знижений напруга - вже традиція, також ми часто стаємо свідками перешкод в мережі. Тому обов'язково необхідно купити стабілізатор напруги. Всі ці фактори призводять до втрат, а саме - виходять з ладу наші побутові прилади. Як правило, після таких ось різких перепадів ремонт побутової техніки або дорого обійдеться, або зовсім неможливий. В першу чергу страждають комп'ютери, холодильники, пральні машини, насоси, газові котли. щоб захистити Ваші споживачі електричного струму від всіх перерахованих вище проблем, радимо скористатися стабілізатором напруги. Стабілізатор напруги забезпечить Вашу побутову техніку стабільним і якісним електроживленням, надійно захистить від стрибків і перепадів напруги. Використовуючи стабілізатор напруги, Ваша техніка прослужить Вам набагато довше.
Особливо купувати стабілізатор напруги необхідно для приватного будинку або дачі. Такий апарат дозволить отримувати електричну напругу, яке буде знаходитися в межах, допустимих нормою використання побутової техніки.
Стабілізатори напруги поділяються на такі види: електромеханічні, релейні, сімісторних, гібридні. Купити стабілізатор напруги в Києві і по Україні Ви завжди зможете в нашому інтернет магазині.
Наш магазин представляє широкий ряд стабілізаторів напруги по Вашим потребам: квартира, будинок, дача. Нормалізатори для дрібної і крупної побутової техніки: для холодильника, пральної машини, газового котла, комп'ютера, насоса і т.д. Представляємо Вашій увазі ряд настінних і підлогових стабілізаторів напруги Торстаб, Елекс, Прочан, Luxeon, Rucelf, SinPro, LogicPower. Які давно зарекомендували себе, як надійні виробники цієї техніки.
Для чого потрібен стабілізатор?
Для захисту та продовження терміну служби Вашого телевізора, комп'ютера; для нормальної роботи водяного насоса, електромоторів, кондиціонера, а також всієї іншої техніки, без якої не обійтися в побуті.
Як правильно підібрати стабілізатор напруги?
1.Тип мережі
- Однофазний - побутовий стабілізатор напруги для будинку, квартири, дачі. Схема підключення - 220. Представлені моделі від 0,5 до 20 кВт.
- Трифазний - необхідний тільки в тому випадку, якщо у Вас є техніка, яка працює від 380В. В інших випадках установка такого стабілізатора є недоцільною.
2. Підбираємо потужність, розбираємося з показниками мережі
- Щоб правильно підібрати стабілізатор, потрібно скласти потужності всіх електричних споживачів і додати 20%.
- Визначаємо мінімальні і максимальні значення вхідної напруги.
- Помічаємо частоту стрибків напруги.
3. Види стабілізаторів
- Електромеханічний - відрізняється плавністю регулювання напруги, точністю напруги на виході (± 3%), в якій потребують вимірювальні прилади, аудіо-апаратура, освітлення.
- Релейний - струм регулюється за допомогою автоматичного механічного перемикача. Встановлюються в основному для будинку, дачі.
- Сімісторний - електронний ключ який включає потрібну обмотку. Імпульсний режим регулювання характеризується високою швидкістю роботи. Може використовуватися для захисту як одного, так і всієї електротехніки в будинку.
Купити стабілізатор напруги в Україні можна в інтернет магазині Stabik, використовуючи зручний фільтр вибору потрібної моделі. Стабілізатори напруги, нормалізатори, випрямлячі, регулятори, всі ми по-різному називаємо прилад, який стабілізує напругу. У нашому інтернет магазині Stabik, Ви знайдете широкий асортимент стабілізаторів. У нас представлені різні типи стабілізаторів, релейні, сімісторних, сервомоторние. Купити стабілізатор напруги в Україні - це не просте завдання. Для Вас ми приготували багато корисної інформації, яка полегшить Вам вибір. Читайте наші рекомендації по правильному підбору стабілізаторів напруги, а також наші статті, поради, відгуки реальних покупців. Дуже зручно користуватися нашим фільтром підбору. Вибираючи потрібні характеристики, властивості і ціни, Ви легко виберете потрібну модель стабілізатора напруги.